Het Dynamo team

Laura Cymbaluk

theaterdocent

Laura Cymbaluk

0592-795412

laura@jtsdynamo.nl

Annelieke Knol

theaterdocent

Annelieke Knol

0592-795412

annelieke@jtsdynamo.nl

Roel Tichelaar

theaterdocent

Roel Tichelaar

0592-795412

roel@jtsdynamo.nl

Sabine Osinga

theaterdocent

Sabine Osinga

0592-795412

sabine@jtsdynamo.nl

Janneke Bruggink

theaterdocent

Janneke Bruggink

0592-795412

janneke@jtsdynamo.nl

Rick Ploeg

zakelijk leider

Rick Ploeg

0592-795412

rick@garagetdi.nl

Remco van Zandvoort

artistiek leider

Remco van Zandvoort

0592-795412

remco@garagetdi.nl

Nieuws

  • Alle lessen voor dit seizoen lopen nu. Binnenkort worden de startdata voor het nieuwe seizoen in oktober bekend gemaakt!

Contact

telefoon

e-mail

adres

0592-795412

info@jtsdynamo.nl

Industrieweg 8

9403 AA Assen

Proefles volgen?

Wil je weten of Dynamo ook jouw plek kan worden? Geef je dan op voor een proefles!